ANGOL TANÁR

WORKCENTER Személyzeti Tanácsadó

Székesfehérvári nyelviskola megbízásából megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ANGOL TANÁR

Szeretnéd, ha munkád során játékosnak, kreatívnak, energikusnak, és mosolygósnak kellene lenned?
Szeretsz gyerekekkel foglalkozni és könnyen megtalálod velük a közös nevezőt?
Olyan munkát keresel, ami minden nap feltölt, büszkévé és elégedetté tesz?
Kitartó vagy, nem riadsz vissza a kihívásoktól és szívvel – lélekkel adnád át a tudásodat egy nemzetközileg sikeres módszer segítségével?

Rád van szükségünk, amennyiben:
Felsőfokon tudsz angolul (C1 nyelvtudás)
Pozitív, barátságos, lendületes személyiséged van
Pedagógiai érzékkel vagy megáldva és értesz a gyerekek nyelvén
Részt veszel az oktatóképzésünkön, hogy elsajátítsd a saját metodikánkat

Köztünk a helyed, ha:

Szenvedélyesen szereted az angol nyelvet és a gyerekek oktatásában látod a jövőt,
Kulturálisan nyitott vagy
Szívesen, gyakran és felszabadultan tudsz nevetni
Hiszel a korai nyelvelsajátítás erejében

Előnnyel indulsz, ha van:

Angol nyelvtanári diplomád
Tanítási tapasztalatod
Tanári vagy óvoda pedagógusi végzettséged
C1 felsőfokú nyelvvizsgád

Feladatod lesz:

Élményszerű angolórákat tartani 4-8 fős kiscsoportban 3 hónapostól – 19 éves korú gyerekek (első félévben a 3-12 éves korosztályt)
Órákra készülés, szemléltető eszközök készítése

Amit kapsz tőlünk:
Nemzetközi módszer
Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések a központban, nemzetközi képesítés
Állandó szakmai támogatás
Versenyképes fizetés
Barátságos munkakörnyezet, jó munkakörülmények
Folyamatos pozitív visszacsatolás és mosoly a gyerekektől

Munkaidőd:
Főállást vagy részmunkaidős munkát keresel?
Beszéljük meg, mikor és mennyi idő a legalkalmasabb számodra!
A tanórák 16:00 és 19:00 között vannak, minimum 2 délután és az órákra való előkészületeket rugalmasan időzítheted!
Ideális esetben heti 20-30 órás munkaviszony, melyből heti 9-12 órát tanítasz, ugyanennyit készülsz az órákra rugalmas időbeosztással és a maradék idődben kreatívan részt veszel a játékos szemléltető eszközök elkészítésében.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom