GÉPKEZELŐ

WORKCENTER Személyzeti Tanácsadó

2004 óta Magyarországon működő japán tulajdonú cég megbízásából a termelés optimalizálásának érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Min. 8 általános iskolai végzettség
Jó kézügyesség, igényes munkavégzés
Jó fizikai állóképesség
Gyors tanulási készség
Monotonitástűrés
3 műszakos munkarend vállalása

Leendő feladataid:

Alapanyagok keverése, nyújtása
Gépi megmunkálás felügyelete.
Termékek hőkezelése.
Minőségellenőrzés, darabolás, csomagolás.

Mit kínálunk neked?

Rendezett és tiszta munkakörnyezetet, nyugodt légkört.
A havi bruttó alapbéren felül cafeteria
Műszakpótlék
13. havi bér
A munkában eltöltött évek után juttatás
Munkába járás költségtérítése

Amit nyújtani tudunk még:
Biztos háttérrel kínálunk álláslehetőséget azoknak, akiknek fontos munkahelyük állandósága
3 havonta vizsgalehetőséget biztosítunk az előrelépés érdekében
Modern eszközökkel, gépekkel felszerelt üzem
Jó hangulat és támogató vezetők

Ha szeretnél nyugodt környezetben dolgozni és hosszútávra tervezel, jelentkezz hozzánk gépkezelőnek!

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom