KÖNYVELŐ

WORKCENTER Személyzeti Tanácsadó

Budapesti székhelyű könyvelőiroda megbízásából home office munkavégzéssel – akár rész, akár pedig teljes munkaidőben keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség
Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat könyvelőirodában szerzett tapasztalat nagy előny a feladat ellátásához jó kommunikációs és együttműködő készség a napi munkában a kollégákkal igény a szakmai fejlődésre és a minőségi munkára

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Az ügyfél cégek teljes körű könyvelése
Bevallások határidőre történő összeállítása, elkészítése
Az elkészített könyvelési anyagokkal kapcsolatos egyeztetés a Senior könyvelővel
Aktív részvétel a havi személyes egyeztetéseken

Amit kínálunk:

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Távmunka / Home office

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom