MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (Termelési és Vállalkozási terület)

WORKCENTER Személyzeti Tanácsadó

Csarnokszerkezetek kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Az ideális jelölt szakirányú (építőmérnöki vagy építészmérnöki) felsőfokú végzettségű, előkészítési gyakorlattal
Hosszú előkészítői gyakorlattal középfokú szakirányú végzettség is elegendő
Számítógép használat MS Office, CAD

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Gyakorlat hasonló munkakörben
Új technológiákra fogékony szemlélet
Könnyűszerkezetes építés-szerelésben való jártasság
CAD alapú tervezőprogramok ismerete
Építési napló vezetésében jártasság
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Termelés (építkezés, helyszíni munkák) általános előkészítése
Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése, ártükrök készítése, döntéselőkészítés a kiválasztáshoz
Teljesítési igazolások mennyiségi ellenőrzése
Munkahelyi adminisztráció
Szükséges anyagrendelések bonyolítása
Mennyiségi számítások elvégzése, költségvetési kiírás készítés
Árazott költségvetés készítés
Árajánlatok készítése

Megbízóról

Hazai vállalkozás, különböző funkciójú csarnokok, középületek, és mélyépítési munkák kulcsrakész generálkivitelezése a fő tevékenysége.
A növekvő kereslet szükségszerűvé teszi az eddigi kis, családias csapat növelését, így az összes vállalkozási és kivitelezéshez kapcsolódó műszaki munkakörbe keresünk kollégákat.
Több munkatársra van szükségünk azonnal, lelkes kezdők, gyakorlattal bíró szakemberek és tapasztalt öreg rókák jelentkezését egyaránt várjuk.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, premizáció
Juttatások
Kisvállalati légkör, családias, együttműködő csapat
Az irodához tartozó sportközpontban többféle sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk
Hosszú távú kiszámítható pálya
Innovatív, modern technológia megismerése

Munkavégzés helye

1021 Budapest, Budakeszi út 51/D

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom